wiwiwiiter Dariny Šimkovej fórum FA 

   

ŽIVÉ VYSIELANIE: meditácia so sašom – reiki woodoo

info
Darina Šimková

DARINA ŽIVÉ VYSIELANIE – Pozývame Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom a to v sobotu 09.07. 2016 od 10.00 hod do 12.00 hod. Program živého vysielania cez rádiá a chat je nižšie v texte pod chatom.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/meditacia…

Reiki woodoo 

KOLEKCIA 67 VIDEÍ TRANZ AFRIKA

Pokiaľ sa vám video nespustilo, kliknite si prosím na youtube adresu:
https://goo.gl/SN8rtL

ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÁM
https://www.youtube.com/watch?v=j8RwW3G1hYQ
Nahrávka bude k dispozícii už v sobotu 09.07.2016 o 10:00 hod. a potom tu zostane natrvalo. Kliknite si prosím na adresu a vypočujte si prednášku k tejto téme.
.
Viac sa dočítate po kliknutí dole na Čítajte ďalej

PROGRAM
.
PONUKA: Účastník sa môže cez CHAT prihlásiť pod súkromnou značkou a môže meditovať. Saša Pueblo s účastníkmi prevedie koncentračné cvičenia. A prevedie zasvätenie do reiki Tranz.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/meditacia…

1. Máte možnosť použiť online chatovanie a pokiaľ to potrebujete, anonymne pod značkou. Odpovedať vám bude osobne Saša Pueblo.

2. Pokiaľ chcete počúvať živú nahrávku online Sašu Puebla cez živé vysielanie – priamy prenos na Youtube, kliknite dole na adresu, objaví sa video a v dolnej lište – naživo – je tam krúžok. 
https://www.youtube.com/watch?v=j8RwW3G1hYQ
.
3. Ďalšia možnosť, ako počúvať, čo rozpráva aktuálne Saša Pueblo, je toto druhé rádio. Rádio upravuje a čistí zvuk od nevhodných šumov a má vysokú kvalitu. Stačí si kliknúť na uvedenú adresu, rádio sa vám spustí a vy môžete počúvať.
Spustiť rádio: http://onlinesasapueblo.listen2myradio.com

4. Pokiaľ máte záujem povedať niečo osobné Sašovi Pueblovi, tak to môžete spraviť na tento mail. Môžete využiť príležitosť a navrhnúť Sašovi Pueblovi, aby na ďalšie živé vysielanie pre vás pripravil určitú tému podľa vášho výberu.
Kontakt na Sašu Puebla: sasapueblo@meditacia.sk

Bookmark the permalink.

Comments are closed.