wiwiwiiter Dariny Šimkovej fórum FA 

   

ŽIVÉ VYSIELANIE: meditácia so sašom – reiki man blesk

info
Darina Šimková

DARINA ŽIVÉ VYSIELANIE – Pozývame Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom a to v sobotu 09.01. 2016 od 10.00 hod do 12.00 hod. Program živého vysielania cez rádiá a chat je nižšie v texte pod chatom. 
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/meditacia…

Živé vysielanie reiki krab - SRZ

KOLEKCIA 41 VIDEÍ METEORITY + PRAVEKÉ KRESBY

Pokiaľ sa vám video nespustilo, kliknite si prosím na youtube adresu:
https://goo.gl/l5cWFY

Darina komentuje: Na živých prednáškach Sašu Puebla som sa zúčastnila viackrát, vždy sú veľmi dobre pripravované, prednáška, odkazy na webové stránky, kde získame zaujímavé informácie, týkajúce sa konkrétnej prednášky, videá, ktoré nám dopomôžu vhodne sa naladiť, na konci každej prednášky dostaneme aj zasvätenie. Teším sa na ďalšiu meditáciu Reiki man blesk, ktorá nás opäť posunie o kúsok vpred na našej duchovnej ceste.

Viac sa dočítate po kliknutí dole na Čítajte ďalej 

PROGRAM

ŽIVÁ PREDNÁŠKA: Venujeme sa celkovému rozumovému pohľadu na reiki. Začíname s druhou etapou, kde si kopírujeme živé objekty reikistov po celom svete. A tak isto objekty reiki u osôb, ktoré sa venujú aktívne meteoritom, rádioaktívnym materiálom, magnetizmu, kozmonautike a elektrickým výbojom a bleskom.

1. Máte možnosť použiť online chatovanie a pokiaľ to potrebujete, anonymne pod značkou. Odpovedať vám bude osobne Saša Pueblo.

2. Pokiaľ chcete počúvať živú nahrávku online Sašu Puebla cez živé vysielanie – priamy prenos na Youtube, kliknite dole na adresu, objaví sa video a v dolnej lište – naživo – je tam krúžok.
Spustiť vysielanie: https://www.youtube.com/watch?v=d_VLCi9hqrI

3. Ďalšia možnosť, ako počúvať, čo rozpráva aktuálne Saša Pueblo, je toto druhé rádio. Rádio upravuje a čistí zvuk od nevhodných šumov a má vysokú kvalitu. Stačí si kliknúť na uvedenú adresu, rádio sa vám spustí a vy môžete počúvať.
Spustiť rádio: http://onlinesasapueblo.listen2myradio.com

4. Pokiaľ máte záujem povedať niečo osobné Sašovi Pueblovi, tak to môžete spraviť na tento mail. Môžete využiť príležitosť a navrhnúť Sašovi Pueblovi, aby na ďalšie živé vysielanie pre vás pripravil určitú tému podľa vášho výberu. 

Kontakt na Sašu Puebla: sasapueblo@meditacia.sk

KOLEKCIA 46 VIDEÍ RÁDIOAKTÍVNE LÁTKY + PRAVEKÉ KRESBY

Pokiaľ sa vám video nespustilo, kliknite si prosím na youtube adresu:
https://goo.gl/i2BuoL

ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÁM
https://www.youtube.com/watch?v=d_VLCi9hqrI

Nahrávka bude k dispozícii už v sobotu 09.01.2016 o 10:00 hod. a potom tu zostane natrvalo. Kliknite si prosím na adresu a vypočujte si prednášku k tejto téme.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.