wiwiwiiter Dariny Šimkovej fórum FA 

   

ŽIVÉ VYSIELANIE: meditácia so sašom – reiki krab – SRZ

info
Darina Šimková

DARINA ŽIVÉ VYSIELANIE – Pozývame Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom a to v sobotu 24.10. 2015 od 10.00 hod do 12.00 hod. Program živého vysielania cez rádiá a chat je nižšie v texte pod chatom. 
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/meditacia…

Živé vysielanie reiki krab - SRZ 

KOLEKCIA 23 VIDEÍ MARTIAN METEORITE

Pokiaľ sa vám video nespustilo, kliknite si prosím na youtube adresu:
https://goo.gl/CpNXRt

Viac sa dočítate po kliknutí dole na Čítajte ďalej
.
PROGRAM

ŽIVÁ PREDNÁŠKA: Venujeme sa tu celkovému rozumovému pohľadu na reiki meteorit. Teda platforma reiki a k tomu všetko a všade o meteoritoch. K tomu pridávame prax jedincov, ktorí sa snažia robiť aktivity do prehistorických štruktúr v ľudskom tele a otvárať ich. Podľa evolučnej medicíny je v tele takýchto štruktúr asi 200 a viacej. Prehistorická štruktúra je napríklad v krku a voláme ju krab, je veľkosti menšieho kraba. Tak isto je niečo podobné v oblasti brušného mozgu a voláme to trilobit. Niečo podobné je v mozgu a voláme to tretie oko. A niečo podobné je v chrbtici a voláme to had s nohami. Reiki smeruje ku všetkému okolo kmitania, mantier, vibrácií, rezonancií. Metóda SRT je tomuto reiki blízka.
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/meditacia…

1. Máte možnosť použiť online chatovanie a pokiaľ to potrebujete, anonymne pod značkou. Odpovedať vám bude osobne Saša Pueblo.

2. Pokiaľ chcete počúvať živú nahrávku online Sašu Puebla cez živé vysielanie – priamy prenos na Youtube, kliknite dole na adresu, objaví sa video a v dolnej lište – naživo – je tam krúžok.
Spustiť vysielanie: https://www.youtube.com/watch?v=er3_3B00rik

3. Ďalšia možnosť, ako počúvať, čo rozpráva aktuálne Saša Pueblo, je toto druhé rádio. Rádio upravuje a čistí zvuk od nevhodných šumov a má vysokú kvalitu. Stačí si kliknúť na uvedenú adresu, rádio sa vám spustí a vy môžete počúvať.
Spustiť rádio: http://onlinesasapueblo.listen2myradio.com

4. Pokiaľ máte záujem povedať niečo osobné Sašovi Pueblovi, tak to môžete spraviť na tento mail. Môžete využiť príležitosť a navrhnúť Sašovi Pueblovi, aby na ďalšie živé vysielanie pre vás pripravil určitú tému podľa vášho výberu.
Kontakt na Sašu Puebla: sasapueblo@meditacia.sk

KOLEKCIA 61 VIDEÍ SRT METÓDA KRABA

Pokiaľ sa vám video nespustilo, kliknite si prosím na youtube adresu:
https://goo.gl/SrDQjS

ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÁM
https://www.youtube.com/watch?v=er3_3B00rik
Nahrávka bude k dispozícii už v sobotu 24.10.2015 o 10:00 hod. a potom tu zostane natrvalo. Kliknite si prosím na adresu a vypočujte si prednášku k tejto téme.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.