wiwiwiiter Dariny Šimkovej fórum FA 

   

ŽIVÉ VYSIELANIE: meditácia so sašom – niečo o anjeloch

info
Darina Šimková

DARINA ŽIVÉ VYSIELANIE  Pozývam Vás na živé vysielanie so Sašom Pueblom v sobotu 07. 02. 2015 od 10.00 hod. do 12.00 hod. Téma: rôzne druhy anjelských sfér, ktoré vytvorili ľudia pre svoje šťastie, ochranu, ale aj múdrosť. Často ako túžbu po niečom vyššom a dokonalejšom. 
http://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/meditacia-…

meditácia so sašom – niečo o anjeloch,
.
KOLEKCIA 1064 OBRÁZKOV ANJEL 

Darina odporúča: Pokiaľ sa vám video nespustilo, kliknite si prosím na youtube adresu:
http://goo.gl/T89FCp.

Viac sa dočítate po kliknutí dole

Program
Venujeme sa tu celkovo oblasti ezoteriky, ktorá nadväzuje na rôzne druhy anjelských sfér, ktoré vytvorili ľudia pre svoje šťastie, ochranu, ale aj múdrosť často ako túžbu po niečom vyššom a dokonalejšom. Neuprednostňujeme tu žiadne druhy anjelov a aktivít okolo anjelov.

ZASVÄTENIE: Počas živej prednášky je možné meditovať a nechať si kontrolovať ako meditujete. Kto sa prihlási pod značkou, dostane na požiadanie zasvätenie do anjelských sfér ako liečbu a aj duchovný rozmer. Podrobnejšie inštrukcie k zasväteniu sa dozviete počas živého vysielania.
http://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/meditacia-…
.
1. Máte možnosť použiť online chatovanie a pokiaľ to potrebujete anonymne pod značkou. Odpovedať vám bude osobne Saša Pueblo

2. Pokiaľ chcete počúvať živú nahrávku online Sašu Puebla cez živé vysielanie – priamy prenos na youtube. Kliknite dole na adresu, objaví sa video a v dolnej lištičke – naživo – je tam krúžok
Spustiť vysielanie: https://www.youtube.com/watch?v=PH0CGv059rM

3. Ďalšia možnosť ako počúvať čo rozpráva aktuálne Saša Pueblo je toto druhé rádio. Rádio upravuje a čistí zvuk od nevhodných šumov a má vysokú kvalitu. Na rádiu stačí si tu kliknúť na uvedenú adresu a rádio sa vám spustí a vy môžete počúvať.
Spustiť rádio: http://onlinesasapueblo.listen2myradio.com

4. Pokiaľ máte záujem povedať niečo osobné Sašovi Pueblovi, tak to môžete spraviť na tento mail. Môžete využiť príležitosť a navrhnúť Sašovi Pueblovi, aby na ďaľšie živé vysielanie pre vás pripravil určitú tému podľa vášho výberu. A Saša Pueblo pripraví k danej téme živé vysielanie podľa vášho želania.
Kontakt na Sašu Puebla: sasapueblo@meditacia.sk

KOLEKCIA 45 VIDEÍ O ANJELOCH

Darina odporúča: Pokiaľ sa vám video nespustilo, kliknite si prosím na youtube adresu:
http://goo.gl/LquvJ5

ZVUKOVÁ NAHRÁVKA K VIDEÁM
https://www.youtube.com/watch?v=PH0CGv059rM
Nahrávka bude k dispozícii už v sobotu 07.02.2015 o 10. 00 hod. A potom tu 
zostane natrvalo. Kliknite si prosím na adresu a vypočujte 
si prednášku k tejto téme.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.