wiwiwiiter Dariny Šimkovej fórum FA 

   

SEMINÁRE: Anjelský seminár

 anjel
Darina Šimková

BRATISLAVA 12.03.2016 – Coffe in Einsteinova 23, Digital park, oproti Auparku. Anjelský seminár, kde vás čakajú meditácie na uvoľnenie emočných blokov, spustenie liečebných procesov, ako sa za pomoci anjelov napojiť na vlastnú dušu a získať z nej cenné informácie… 
http://saziel.webnode.sk/anjelsky-seminar-bratisla…

Anjelský seminár
.

Darina odporúča: Pokiaľ sa vám video nespustilo, kliknite si prosím na youtube adresu:
https://www.youtube.com/watch?v=abPKtA_mU-0

Čo je to anjel?
Anjel je mýtická nadprirodzená duchovná bytosť, ktorá by mala byť podriadená Bohu či bohom a slúžiť ako posol medzi ľuďmi a bohmi. V pôvodnom hebrejskom význame bol anjel jednoducho “posol”. V neskorom židovstve – a jeho prostredníctvom aj v kresťanstve – sa potom tento pojem pretvoril v pojem bytosti duchovného poriadku, ktorá slúži ako prostredník medzi Bohom a človekom.
https://sk.wikipedia.org/wiki/Anjel

Chceš hľadať na Google?
https://www.google.sk/#q=anjeli

Chceš hľadať na youtube?
https://www.youtube.com/results?search_query=angel…

Vieš kde nájdeš viac informácií o anjeloch?
https://forumzdravie.sk/onlinesasapueblo/meditacia…

Darina komentuje: Poznáme anjelské sféry biele, sivé a čierne. Biele anjelské sféry detských dyslektikov nás vedú k úspechu, ale vtedy si nemôžeme veci robiť po svojom a to nie je ľahké. Ak si ich robíme po svojom, máme dobrý pocit, mávame úspech, ale aj neúspech. No a čierne anjelské sféry nás vedú k nesprávnym rozhodnutiam, nešťastiam, skrátka pôsobia deštruktívne nielen na nás, ale aj na naše okolie. Ja sa snažím, aby som mala pri sebe biele anjelské sféry detských dyslektikov. Ak chcem riešiť nejaký problém, predkladám anjelovi veci na schválenie. Pokiaľ je to vec pozitívna, ktorá pôsobí priaznivo aj na okolie, anjelské sféry to schvália. Stáva sa mi, že mi neschvália moju požiadavku a ja si napriek tomu urobím po svojom a výsledok je, že na to doplatím neúspechom.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.