wiwiwiiter Lenky Švábovej + Dariny Šimkovej fórum FA 

   

meditácia s darinou – posvätná bytosť strom


Darina Šimková

DARINA: ZBLIŽUJEM SA S DUCHOM STROMU
Poďte so mnou, Darinou hľadať svoj totemový strom. Nájdete si ho každý vo svojom lese, ktorý vás niečím oslovil a ten strom, ktorý vám dá duchovnú harmóniu a kľud je tam niekde v kopcoch vášho okolitého sveta. Čaká iba na vás a rád vám poskytne svoju dušu ako aj svoje bytie.

 Meditujte po kliknutí dole

posvätná bytosť strom

Každý strom aj ten váš, má svoju bytosť, ten váš starý a silný strom obýva mocná a vševediaca bytosť prírody, ktorá vie všetko o všetkom a rada odpovedie na vaše otázky, odhaľujúce tajomstvá duchovných bytostí a nielen vašich predkov.

Aj stromy majú svoju dušu a svoje tajomstvá.

Ak ste si už našli ten váš pravý strom, ktorý vás niečím nevšedným oslovil, skúste s ním začať taký neviazaný rozhovor a voľné rozprávanie sa o tom, čo vás trápi a čo trápi svet a prírodu v jej duchovnej rovine.

Keď máte pocit, že vietor vám sprostredkoval spoločný rozhovor, tak je čas sa začať dotýkať stromu, dotýkajte sa ho a v tom istom momente preniká do vás duch stromu ako vaša duša preniká do stromu, preciťujte tieto spoločné splynutia a objatia.

Sadnite si s duchom stromu, oprite sa o kmeň stromu, nechajte plynúť čas, aby už nič neznamenal, nech strom pocíti, že ste človek, ktorému má čo povedať o nesmrteľnosti duší a odpustí nám, ako svojim ignorantstvom ubližujeme duchom stromov.

Postupne nastáva harmónia z odpustenia a začíname cítiť, že kedykoľvek a kdekoľvek je každého duša a iba dušou zostáva, prídete do počiatku a duša vášho stromu okamžite mení dúhové farby radosti a poznania.

City vánku pri dotykoch obnoveného duchovna a extrémne vzdialenosti stratili svoje odlúčenie, obrovský povel pohybu energie prekonávajúce vnútro vášho stromu.

Dotyk stromu je šťastie návratu a šťastie ako milovaná prabytosť a sú tu znovu malé radosti semienok a semenáčikov okolo stromu večnosti.
 
A keď si sadnete k nemu, budete cítiť rôznosť a odlišnosť veci a čokoľvek budete schopní precítiť, vždy precítiť, keď je tu smutno a príchod a prídenie k vášmu stromu je to, čo váš smútok v prítomnosti stromu zabúda v radosti.

Je tu závislosť chápania a prelínania duší a večnosti poznania.

Vzájomná závislosť chápania jednotiacich sa duší a končiacej odlúčenosti.

Môžete stromu vrátiť dušu a sebe šťastie a strom robí to isté pre vás ako vy pre strom.

Bez nároku na odmenu, bez nároku na očakávanie, je tu jednotiaca procedúra jednoty a jednotenia sa všetkého pre jedno a to isté.

Deje sa to priamo a kreslí to kontúry a čiary a vzájomne to dáva všetko.

Koľko podarujete sebe, toľko dáte aj duši stromu a strom dáva aj iným.

Koľko vám na oplátku podaruje on?

Toľko, koľko lásky a pochopenia dáte iným a často nečakané poznaným.

Strom dal dušu vám a vaša duša je tiež dušou vášho stromu.

Bookmark the permalink.

7 Responses to meditácia s darinou – posvätná bytosť strom

 1. L says:

  Super. Palec hore

 2. Vraťo says:

  Bol som tu a som nadšený, jedinečný zážitok.

 3. DARINA says:

  Ďakujem, potešili ste ma…

 4. Marta says:

  Pekny vecr,zaujima ma,ako sa kresli na casovu os a co sa tym da zachytit.Dakujem za odpoved.

 5. DARINA says:

  Dobrý večer,
  ďakujem, že Vás zaujala téma a keď sa chcete o tom bližšie pobaviť, napíšte prosím.
  https://www.youtube.com/watch?v=9aq_ssT-vfs

 6. Morrigan says:

  Chcela by som sa opýtať čo znamena keď sa ma dotkne strom?

 7. DARINA says:

  Čo znamená, keď sa ma dotkne strom? Je to veľmi jednoduché. Na začiatok by som poradila ísť niekam do lesa, kde Vás nikto nebude vyrušovať, pozerajte sa na stromy nie ako na drevo, z ktorého raz bude krásny nábytok alebo fajn drevo na kúrenie. Treba sa naučiť vnímať každý strom, akoby to boli živé bytosti so svojou históriou, poslaním. Možno to znie divoko, ale po čase sama zistíte, že to funguje. Skúste sa spájať a komunikovať najprv so Stromami, vyberte si ten, ktorý sa “prihoví” osobne Vám a buďte ako malé dieťa, ktoré verí na rôzne lesné vílky a škriatkov, zabudnite na moderný pretechnizovaný svet. Započúvajte sa do tichého šelestu, neuvažujte, iba tíško vnímajte. Ak ste správne naladená, pocítite, že sa Vám strom prihovoril, dotkol sa Vás… Ak to na prvýkrát nevyjde, nič sa nedeje, treba skúsiť inokedy.