wiwiwiiter Dariny Šimkovej fórum FA 

   

DARINA DOPORUČUJE: Žilná zmes


Darina Šimková

Tinktúra z bylín Žilná zmes má priaznivé účinky pri cievnych problémoch a poruchách prekrvovania. Zlepšuje pružnosť a pevnosť cievnych stien, zlepšuje kvalitu sietnice a očného pozadia. Znižuje únavu dolných končatín. Ale hlavne riedi hustú krv.
http://slnieckova.sk/p/zilna-zmes/

Tinktúra z bylín žilná zmes obsahuje čerstvý plod pagaštanu konského, vňať komonice lekárskej, vňať ruty voňavej, vňať pohánky jedlej. Ak sa niekomu zahusťuje krv, užíva sa žilná zmes  a to natieraním na kožu okolo pupku.  Tinktúra sa môže užívať v kvapkovej podobe a tak isto do úst. Pokiaľ máte príliš hustú krv, doplňte aj aspirínom, ktorý tiež výborrne riedi krv.

Komonica lekárska je mimoriadne účinná bylinka, mierne jedovatá, pozor – neprekračovať dávkovanie, nie je na dlhodobé užívanie, lebo môže poškodzovať orgány ako pečeň, obličky. Obsahuje kumarín a melilotin, dikuniarol znižujúci zrážanlivosť krvi, cholin, sliz, silicu, alantoin, flavonoidy, živice,triesloviny a niektoré vitamíny. Vhodnejšia je tinktúra ako macerát a je dobré pri jej užívaní poradiť sa s lekárom aj robiť vhodné krvné testy na nariedenie.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Komonice_l%C3%A9ka%C5…
http://slnieckova.sk/p/komonica-lekarska/
http://bylinky.nazdravie.sk/sk/komonica-lekarska/6…
https://www.9em.sk/babickine-bylinky-komonica-leka…
http://www.liecbabylinkami.euweb.cz/komonica.htm
http://www.eniris.eu/sk/komonica-lekarska-melilotu…
Komonica lekárska v homeopatii
http://abchomeopathy.com/r.php/Meli
Komonica lekárska – obrázky
https://www.google.sk/search?q=melilotus+officinal…

Video – komonica lekárska. Pozrite si so mnou ako vyzerá komonica na videu.
.

.
Použitie komonice lekárskej. Macerát z komonice lekárskej – 5 hodín máčania v studenej vode a k tomu môžete pridať aj iné bylinky. Ostatné bylinky sa sparia horúcou vodou: arnika, levanduľa, sladké drievko, plod pagaštanu konského, cesnak medvedí. 2 čajové lyžičky komonice lekárskej nahradia 1 tabletku 5 mg Warfarínu. Toto je síce testovaná záležitosť, ale bez záruky.  

Čaj z komonice lekárskej rozširuje cievy a tak podporuje lepší prietok a cirkuláciu krvi, má protizápalové, močopudné a upokojujúce a účinky. Komonica lekárska sa používa aj ako masť na opuchnuté a zapálené rany, kĺby a žľazy alebo do kúpeľov proti hemoroidom a pri vredových chorobách.

Garancia – Obrátila som sa na liečiteľa s dlhoročnou praxou pána Sašu Puebla a požiadala som ho o jeho názor, dal nám garanciu, že to tak funguje. Odporúčam Vám navštíviť Psychotronickú poradňu SAŠU PUEBLA, kde sa podrobne oboznámite čo všetko a akým spôsobom diagnostikuje, aké možnosti liečby navrhuje a pokiaľ máte záujem, máte možnosť sa dať aj zdiagnostikovať. Úvodná konzultácia je bezplatná.
http://www.cimax.sk/lieky/sasa-pueblo

Skúsenosti: Moja priateľka užívala Warfarín, ale po určitom čase to začala zle znášať a musela ho prestať užívať. Dozvedela sa o možnosti užívať tinktúru žilná zmes, odporučili jej to natierať okolo pupku, čo sa jej zdalo dosť nezvyklé, ale vyskúšala to. Kontrolné krvné testy dopadli dobre.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.