wiwiwiiter Dariny Šimkovej fórum FA 

   

ČLÁNKY: Výskum urinoterapie

 
Darina Šimková

Ahojte priatelia, iste ste už mnohí počuli alebo čítali o urinoterapii. Ale viete čo to je? Je to liečba vlastným močom (urinou) a patrí medzi jedny z najstarších alternatívnych terapií. Veľkou výhodou tejto liečebnej metódy je, že tento liek je dostupný pre každého a máme ho navyše kedykoľvek pri sebe. Chcete dozvedieť o tom viac?
https://www.cimax.sk/blogy/article170-Vyskum-urino…

Výskum urinoterapie
.

Darina odporúča: Pokiaľ sa vám video nespustilo, kliknite si prosím na youtube adresu:
https://www.youtube.com/watch?v=o8UE1Urc2cQ

Čo je to urinoterapia?
Urinoterapia je názov pre liečbu z oblasti alternatívnej medicíny, pri ktorej pacient pije svoj vlastný moč alebo sa ním potiera. V spoločnosti je prevažne vnímaná ako kontroverzná či založená len na placebo efekte. V Česku sa urinoterapiou zaoberali predovšetkým Jiří Cingroš a Vilma Partyková.
https://en.wikipedia.org/wiki/Urine_therapy

Chceš hľadať na Google?
https://www.google.sk/#q=urinoterapia

Chceš hľadať na youtube?
https://www.youtube.com/results?search_query=urino…

Vieš, kde nájdeš viac informácií o urinoterapii?
https://www.cimax.sk/lieky/urinoterapia

Darina komentuje: Predstava popíjania vlastného moču je pre väčšinu ľudí možno šokujúca. Ale veď o kvalite moču vedeli pred tisíckami rokov, urinoterapiu spomínali už v starých indických textoch, moč nazývali božský nektár a bol liekom na choroby a starobu. Moč – urina obsahuje veľké množstvo rôznych látok – vitamíny, enzýmy, hormóny, soli a výhodou je, že vychádza z nás a obsahuje úplne presné informácie o stave nášho tela. Ja osobne popíjam svoju urinu, aj si ju natieram na telo. Začala som najprv opatrne pár kvapiek do vody, znášala som to bez problémov, preto som si postupne pridala aj 20 kvapiek. Ak si zvyknete, môžete ju neskôr piť aj neriedenú skôr ako výživu a riedenú ako liečbu. Ja si ju dávam aj zvarenú, pôsobí výborne detoxikačne začala som si pridávať aj posekanú čerstvú vňať zo zeleru a z petržlenu, vtedy pôsobí ako prírodné diuretikum. Močom si môžete natierať aj konečník, len si vtedy treba zvyknúť na hnačky a ak vydržíte a nevzdáte, tak po čase prestanú. Mám ekzém, ktorý si natieram močom, pomaly sa zmenšuje, verím, že zmizne celkom.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.